Uitverkoop kantine-inventaris

07 februari 2025


Beste leden, 

Met weemoed nemen we binnenkort afscheid van het vertrouwde clubgebouw van TV Klimmen. Maar daarnaast kijken we ook uit naar een prachtige nieuwe start in ons gloednieuwe gebouw!

Ter gelegenheid van de sluiting organiseren we een uitverkoop van alle kantine-inventaris. Dit is dus een mooie kans om servies, glaswerk, meubilair en andere spullen voor een klein prijsje over te nemen. 

 Wanneer: zaterdag 15 februari van 10.00 uur tot 12.00 uur in de kantine.

Alles moet weg, dus kom langs en scoor een leuke herinnering aan onze oude kantine. Betalen kan met de pin. 
Na zaterdag zullen alle onverkochte spullen weggebracht worden en zal het clubgebouw definitief gesloten worden. 

Heb je vragen? Neem dan contact op met Miriam Steinbusch (tel. 06-24523627).

We hopen jullie zaterdag 15 februari te zien om samen afscheid te nemen van het oude gebouw en vooruit te kijken naar ons nieuwe onderkomen. 

Meer informatie over de Open Club en het gebruik ervan, zal binnenkort volgen in de vorm van een nieuwsbrief. 

 

Met sportieve groet,

 

Bestuur Tennisvereniging Klimmen

(Valerie, Merijn, Thei, John en Miriam). 

Nieuwscategorieën T.V. Klimmen